Logo
21.07.2024 - Motopiknik Chęciny

2CV PANI KRYSI

KACZKA W PODRÓŻY

NASZE AUTA I GOŚCIE

ŻUK I KACZKA ZGRANA PACZKA

TOP Atrakcje Świętokrzyskie

Jesteśmy na okładce TOP Atrakcje Świętokrzyskie

ODWIEDZINY UCZNIÓW

WOŚP

MOTO PIKNIK

Trasa widokowa wozem strażackim

Najmłodsi uczestnicy trasy widokowej.

2CV PIT STOP

Za nami Noc Muzeów. Tak oto prezentował się nocą nasz 2CV PIT STOP, warto było też „wpaść” na zachód słońca.

Odwiedziny PTTK

Dzisiejszego ranku ARS OLD CAR odwiedzili przewodnicy z Koła Przewodników Świętokrzyskich PTTK „ Bartek”. Dziękujemy za wizytę.

Jubileusz #nocnezwiedzaniechecin

Ekipa ARS OLD CAR uczestniczyła w jubileuszowej 100 edycji #nocnezwiedzaniechecin. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla Dominika Kowalskiego i życzymy 200 edycji.

Trabant

Dziękujemy za odwiedziny Panu Mateuszowi, który przyjechał do Nas pięknym Trabantem. Zapraszamy właścicieli samochodów  zabytkowych do przyjazdu i sesji zdjęciowej z naszym Citroenem.

Pierwszy dzień otwarcia ARS OLD CAR

Do muzeum przybyli uczniowie wraz z nauczycielami. Pogoda dopisała, więc było dużo zabawy i radości.

Otwarcie ARS OLD CAR

Witaj! Do otwarcia ARS OLD CAR pozostało już tylko dwa tygodnie. Od dnia wczorajszego został uruchomiony system rezerwacji biletów. Zapraszamy na otwarcie w dniach 22-24.04.2022. Wstęp bezpłatny, ale tylko dla osób, którzy dokonają rezerwacji lub będą posiadały zaproszenia. Jeśli nie będziesz mógł przyjechać do Nas w tych dniach to zapraszamy na majówkę od 29.04 do 3.05 w godz. 9.30- 17.00.

Nowy eksponat

Nareszcie dojechał do Nas kolejny eksponat. Tym razem prawdziwy wóz strażacki, który jeszcze 10 lat temu służył w Ochotniczej Straży Pożarnej Grzmiąca. Teraz czas na renowację i zapraszamy każdego, kto choć raz pragnął być strażakiem w dzieciństwie.

Wspomnienie z Tokarni

Zlot starych motocykli i samochodów organizowany na terenie Muzeum Wsi Kieleckiej. W 2021  roku ponad 800 pojazdów. Idealne miejsce do tego typu imprez!
 
2CV DO ŚLUBU-image

2CV DO ŚLUBU

Zapraszam do skorzystania z samochodu Citroen 2CV z kierowcą do ślubu lub innych okoliczności w województwie Świętokrzyskim i nie tylko!

Kontakt: 505 747 488

Mail: emil.wlodarski@wp.pl

Przy zamówieniu podaj hasło ARS OLD CAR. Zapraszam!

wóz-strażacki

Trasa widokowa wozem strażackim