Logo
W dniach 24-26.05 muzeum nieczynne.

Przygoda w Saint Tropez

Witajcie podróżnicy! Czy kiedykolwiek marzyliście o tym, żeby zanurzyć się w pięknej scenerii Francji, poczuć wiatr we włosach i wyruszyć w szaloną przygodę samochodową? Teraz to wszystko jest możliwe dzięki wirtualnemu doświadczeniu VR "Przygoda w Saint Tropez" dostępnemu w ARS OLD CAR - Muzeum Motoryzacji!

Przygotujcie się na niezapomnianą podróż w towarzystwie siostry Klotyldy i Żandarma, którzy poprowadzą Was przez urocze uliczki Saint Tropez. Odwiedzicie najważniejsze zabytki miasta, podziwiając malownicze krajobrazy Francji w całej ich okazałości. A to jeszcze nie wszystko! W grze z Panią Burmistrz, będziecie mieli okazję przetestować swoje umiejętności w bule.

Nie przegapcie szansy, aby wziąć udział w tej niezwykłej przygodzie, która z pewnością dostarczy Wam mnóstwo wrażeń i emocji! Przygoda jest dostępna tylko w ARS OLD CAR i jest podzielona na dwie historie: Część 1: "Siostro zwolnij!" oraz Część 2: "Wycieczka po Saint Tropez", co sprawia, że jest to wspaniała okazja na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi. Czekamy na Was w ARS OLD CAR.

Tajemnica Willi Hempla

Witajcie miłośnicy tajemniczych historii! Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, co kryje się za zamkniętymi drzwiami opuszczonej willi? Teraz macie okazję to odkryć dzięki wirtualnemu doświadczeniu VR "Tajemnica Willi Hempla", dostępnemu w ARS OLD CAR - Muzeum Motoryzacji !

Wirtualne zwiedzanie wiernie odwzorowanej ponad 100-letniej willi pozwoli Wam poczuć się, jakbyście byli tam osobiście. Znajdziecie się w samym sercu tajemniczej historii właściciela willi - Joachima Hempla. Będziecie mieć szansę odkryć jego fascynujący życiorys i poznać sekrety, które skrywała ta tajemnicza willa. Co czeka na Was za zamkniętymi drzwiami? To już tylko kwestia czasu, zanim to odkryjecie!

Doświadczenie dostępne dla każdego. Przygotujcie się na niezapomnianą podróż, która z pewnością dostarczy Wam wielu emocji i wrażeń. Czekamy na Was w ARS OLD CAR - Muzeum Motoryzacji, abyście mogli doświadczyć tajemniczej historii "Tajemnicy Willi Hempla"!

klotylda vr
willa hempla