Logo
21.07.2024 - Motopiknik Chęciny
kajak i 2cv

Czy marzysz o niesamowitym połączeniu przygody i zabawy? W 2024 masz taką możliwość!

Muzeum Motoryzacji ARS OLD CAR i Spływ kajakiem BASTEK w Wolicy koło Chęcin zapraszają Cię na niezapomnianą wyprawę, podczas której odkryjesz tajemnice historii motoryzacji oraz przeżyjesz emocjonujący spływ kajakowy po rzece Nida. I to nie wszystko - przy jednoczesnym zakupie biletu na obie atrakcje, otrzymasz 10% zniżki!

W Muzeum Motoryzacji ARS OLD CAR czekają na Ciebie prawdziwe perełki, takie jak Żuk Strażacki, Citroen 2CV czy największa w Polsce kolekcja wełnianych samochodów. Możesz również skorzystać z przejażdżki Żukiem oraz wirtualnej podróży po Saint Tropez z Żandarmem w technologii VR. A wszystko to w malowniczej okolicy, w otoczeniu zieleni i spokoju.

Po zwiedzeniu muzeum, udaj się na spływ kajakowy po rzece Nida, ze Spływem kajakiem Bastek. To wspaniała okazja, aby w pełni cieszyć się pięknem natury i odkryć uroki okolicy z perspektywy wody. Na zakończenie dnia czeka na Ciebie ognisko z kiełbaskami, które uzupełnią niesamowite wrażenia z całego dnia.

To niepowtarzalna okazja, aby spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi na łonie natury oraz połączyć wspaniałą zabawę z poznawaniem historii motoryzacji, a przy tym zaoszczędzić 10% na bilecie. Nie czekaj! Zarezerwuj już dziś swój pobyt w Muzeum Motoryzacji ARS OLD CAR i na Spływie kajakowym BASTEK i przeżyj niesamowite przygody!

Bilet łączony 10% taniej za cały dzień atrakcji. Oferta dotyczy grup powyżej 10 osób.

Zarezerwuj wcześniej:

Spływ kajakiem BASTEK tel. 690 880 240, mail: biuro@nidy.pl
ARS OLD CAR – Muzeum motoryzacji tel. 515 355 533, mail: kontakt@arsoldcar.pl

Plan pobytu:

9.30–12.00 - ARS OLD CAR – Muzeum motoryzacji

12.00-12.30 – przejazd do Spływ kajakiem Bastek

12.30 – rozpoczęcie spływu na trasie Nida – Wolica. Po zakończeniu spływu ognisko z kiełbaskami na terenie przystani Spływ kajakiem Bastek